Skipasy za super cenu so zľavou až do 27%

Slovensko

Lyžiarske strediská aj tento rok prinášajú atraktívne ponuky na skipasy za super cenu pre deti a dospelých. Pozrite si našu zvýhodnenú ponuku a ušetrite pri nákupe.

Winter Park Martinky
Vrátna – Malá Fatra
Bachledova dolina
Ski Park Oravice
Snowparadise Veľká Rača Oščadnica
Ski Monkova dolina

Celodenný skipas Winter Park Martinky – Martinské hole

Až 23% zľava na celodenný skipas do lyžiarskeho strediska Winter Park Martinky na Martinských holiach kúpite tu.

12 kvalitne upravených zjazdoviek v celkovej dĺžke 13,3 km s dostatkom prírodného snehu. Lyžovačka s parádnym výhľadom v Malej Fatre a k tomu Snowboard & free style aréna.

Ponuka platí do 31.3.2024.

Celodenný skipas Vrátna – Malá Fatra

Zľava až 27 % na celodenný skipas do strediska Vrátna Malá Fatra na zjazdovky Paseky, Poludňový Grúň a Chleb.

Väčšina zjazdoviek je umelo zasnežovaná a pre skúsených lyžiarov odporúčame voľné terény v krásnej prírode v prírodnom snehu. Celkovo je otvorených 12,5 km upravených zjazdoviek.

Lyžiarske školy, detská zóna, požičovňa a ski servis patrí k výbave strediska.

Ponuka platí do 1.3.2024.

Bachledova dolina - Deny
Bachledova dolina – Deny

Celodenný a dvojdňový skipas – Bachledova dolina

Zľava až do 17 % na celodenný, alebo dvojdňový skipas v stredisku Bachledova DENY pre dospelých a deti. Koľko jázd zvládnete je len na vás, máte na to celý deň – dokonca aj dva.

Bachledova DENY ponúka lyžiarsky vlek ľahkej náročnosti v dĺžke 900 m, ski servis, požičovňu snežných skútrov a saní, lyžiarsku a snowboardovú školu.

Výhodná ponuka platí do 20.3.2024.

3-hodinový skipas do Ski Parku Meander Ski & Thermal Resort Oravice

Zľava až do 15% na 3-hodinový skipas v stredisku Ski Park Oravice pre dospelých, deti a študentov. Po lyžovačke si môžete dopriať relax v termálnom aquaparku Meander Oravice.

9 zjazdoviek rôznych úrovní, v celkovej dĺžke 12 km. Samostatný areál pre deti s pásovým vlekom SunKID, ale aj červená zjazdovka FIS pre skúsených lyžiarov.

Výhodnú ponuku kúpite priamo tu a platí do 31.3.2024.

Celodenný skipas do Snowparadise Veľká Rača Oščadnica

Dokonca až 51% zľava na skipas pre dieťa a ako bonus 3x jazda na bobovej dráhe. Výhodná cena skipasov sa dá uplatniť pre dospelých, deti a dokonca aj na večerné lyžovanie v obľúbenom stredisku na Kysuciach.

Snowparadise Veľká Rača ponúka lyžovanie na 14 km pravidelne upravených zjazdoviek. 3 prepojené doliny: Dedovka, Marguška a Laliky. Servis, požičovňa lyží, snowboardov a skibus do strediska sú samozrejmosťou.

Skipasy na Veľkú Raču kúpite tu. Ponuka platí do 10.3.2024.

Ski Monkova dolina
Ski Monkova dolina

Celodenný skipas pre deti a dospelých – Ski Monkova dolina

Z hotelovej izby rovno na lyže. Vynikajúce hodnotenie strediska a areál v nádhernom prostredí Belianskych Tatier ponúka Ski Monkova dolina pri hoteli Magura.

V ponuke sú denné, ale aj 4 – hodinové skipasy pre dospelých a deti do rodinného lyžiarskeho strediska za skvelé ceny. V tejto sezóne je otvorených už 550 m upravených zjazdoviek ratrakom.

Ponuka platí do 10.3.2024.


Lokalita Slovensko