Malý turista: Veľká rodinná výzva pre všetkých horalov

Slovensko
 • Ste rodina, ktorá miluje hory?
 • Máš doma malých, stredne veľkých či veľkých horalov, ktorým niekedy treba do hôr pomôcť? 
 • Chceš zmeniť hodnotenie rodinných výletov z 😩 na 🤩?
 • Rád by si plánovanie “hodil” na niekoho iného? 
 • Nechce sa ti stále dokola vymýšľať, kam cez víkend?

Ak si na ktorúkoľvek (alebo všetky) otázky odpovedal áno, si na správnom mieste.

Organizácia Hory Doly si preto práve pre teba pripravila výzvu s názvom Malý turista, ktorá je ako stvorená pre všetky súťaživé a po zážitkoch túžiacie horalské rodiny.

Ako výzva funguje?

 1. Pridaj sa do klubu Hory Doly. Tvoje členstvo automaticky znamená, že získavaš vstupenku do súťaže Malý turista pre celú rodinu.
 2. Vyplň dotazník a vyber si svoje horalské preferencie.
 3. Na základe odpovedí z dotazníka bude tvojmu tímu pridelených 15 miest na Slovensku, a vašou úlohou je ich zdolať.
 4. Odfoť sa s rodinou na každom pridelenom mieste s logom Hory Doly a fotku nahraj do svojho účtu v členskej zóne. Miesto sa tak bude považovať za zdolané. Za každú splnenú zastávku získavaš jeden bod.

Sleduj svoj pokrok v členskej zóne

 • Na prehľadnej mapke môžeš sledovať, ktoré miesta ste už zdolali. 
 • Nazbierané body určujú tvoj horalský level. Výzvu začínaš ako Líška, a ako body pribúdajú, postupuješ na Rysa, Medveďa, Vlka a Kamzíka pre najvytrvalejších a najostrieľanejších horalov.
 • V členskej zóne okrem Malého Turistu nájdeš aj zoznam ďalších výletov, ktoré organizuje organizácia Hory Doly s možnosťou prihlásiť sa na ne, a tiež dostupné horské príbehy, ktoré si môžeš stiahnuť.

Odmeny pre Malých Turistov

Trávenie času s rodinou v prírode je dokonalým spôsobom, ako vytvárať zážitky a spomienky na celý život, ktoré z pamäte len tak ľahko nevymiznú. A to je ten najkrajší darček, aký si môžeme navzájom dopriať. 

Okrem toho sú však pre Malých Turistov pripravené aj ďalšie odmeny, ako napríklad brožúrka s mapou, odznaky s plagátikmi pri dosiahnutí nového levelu, drevená medaila s menom a knižka s fotkami z vašich výletov.

Extra bonusy pre členov klubu Hory Doly

K malému turistovi dostaneš hneď niekoľko zaujímavých bonusov:

Tak čo, ideš do toho?

Zapoj sa do výzvy Malý turista a preži so svojou rodinou nezabudnuteľné chvíle v horskom prostredí! Pre prvých 100 používateľov si kamzík dokonca pripravil špeciálnu zľavu 20%!

Klikni na https://www.hory-doly.sk/maly-turista


Lokalita Slovensko