Topánky a ako na nich ušetriť?

Slovensko

Niekto si kupuje nové topánky až vtedy, keď sa mu začínajú rozpadať tie staré, iný je do nich blázon a má aj 10 a viac párov. Či už ste prvý alebo druhý prípad, každopádne sa všetci zhodneme na tom, že je príjemné na kúpu nových topánok ušetriť, no nie? A my vám v tomto článku poradíme, v ktorých e-shopoch sa dá zohnať kvalitná obuv so zaujímavými zľavami.

Kde si vybrať kvalitné topánky?

Ak nie ste rozhodnutí, aký obchod s obuvou zvoliť, neprepadajte panike. My vám radi poradíme a dáme tipy na e-shopy, ktoré patria k tým najlepším a vyberanie nových topánok vám uľahčíme. Navyše na stránkach PromoKuponu nájdete pre tieto e-shopy zľavy, kupóny a zaujímavé akcie, o ktorých by ste sa inak nedozvedeli a to všetko na jednom mieste. Poďme sa teda pozrieť, o ktorých obchodoch je reč.

Čo za zľavy ponúka Deichmann?

Známy obchod Deichmann, ktorý sa špecializuje na obuv, ponúka tiež zaujímavé výhody. Môžete tu kúpiť topánky v sekcii zliav zvýhodnené až o 50%. Ďalej využite akciu Back to school, ktorá ponúka zľavy 20% na vybrané modely. A hlavne – doprava zadarmo! Deichmann ponúka tie najlepšie podmienky pre dopravu, doručenie je totiž úplne zadarmo bez limitu na výšku objednávky. A toho by bola škoda nevyužiť. Využiť zľavy na Deichmann sa oplatí!

Aké zľavy nájdete na eObuv?

V obchode eObuv nájdete štýlové dámske, pánske i detské topánky. Môžete vyberať zo značiek, ako je Lasocki, Tommy Hilfiger, Adidas, Guess a z ďalších viac ako 450 výrobcov! Je teda úplne na vás, či zvolíte overenú značku, alebo vyskúšate niečo nevšedného. A aké zľavy eObuv ponúka? Môžete využiť napríklad zľavový kód 5 € pre nezľavnený tovar nad 49 €, získať kupón vo výške 10 € za prihlásenie sa k odberu newsletteru, alebo využiť dopravu zdarma nad 25 €. Tento zoznam nie je kompletný, preto sa radšej pozrite na PromoKupon a zistite, ako ešte môžete ušetriť.

Ako ušetriť na Footshop?

Áno, aj tento obchod ponúka skvelé zľavy. Treba zľavový kód 20% pri kúpe aspoň 2 produktov z uvedenej podstránky, alebo kupón na 7% zľavu. Ďalej môžete využiť aktuálnej ponuky zľavnených kúskov, alebo sa pozrieť do sekcie „posledná šanca“ a ušetriť až 70% z pôvodnej ceny! Tak na nič nečakajte a bežte si svoje nové topánky objednať na stránky Footshop.


Lokalita: Slovensko