Donovalkovo – hlavné mesto detí

Donovaly

Donovalkovo, to je ríša detí! Pozývame prekročiť prah unikátnej destinácie pre deti, kde si vaše ratolesti môžu užívať hry a kopec zábavy. Donovalkovo je pripomienkou toho, ako by mala vyzerať pravá detská zábava – s naháňačkami, autíčkami, skrývačkami, behaním a bicyklovaním. Navštívte s deťmi zábavný park na Donovaloch.

Toto miesto je malým rajom pre deti, ale aj ich rodičov. Rodičia môžu relaxovať pri sledovaní bezstarostnej hry svojich detí, bez potreby neustáleho dohliadania. Filozofiou Donovalkova je vytvárať miesto, kde sa deti cítia šťastne a kde rodičia môžu bez obáv nechať deti hrať.

Donovalkovo

Pre dospelých Patty bistro, pre deti 23 domčekov

Pre dospelých je pripravená terasa Patty bistra, kde sa môžu oddávať relaxu, zatiaľ čo zábavný park je určený pre zábavu a oddych detí. A po celom dni plnom hier sú deti príjemne unavené, takže ich ukladať k spánku bude hračka 🙂

V Donovalkove sa nachádza 23 domčekov navrhnutých tak, aby dotvárali detský vesmír. Nechajte sa zlákať do miesta, kde na vás čaká kino, nemocnica alebo rozprávkový domček pripomínajúci medovníkovú chalúpku. Pre malé princezné sú tu pripravené stretnutia so Snehulienkou či Popoluškou a kreatívne duše môžu využiť galériu na tvorenie a vystavovanie svojich diel.

Donovalkovo

Aktivity s animátormi, aj minifarma

Donovalkovo je miesto, kde by sa aj dospelí radi vrátili do čias svojho detstva! Deti tu nájdu všetko potrebné pre dokonalé dobrodružstvá – od autentických kostýmov po náučné aktivity s animátormi, ako je naučiť sa tankovať, zvládnuť situáciu pri požiari, pracovať s peniazmi, separovať odpad alebo nakupovať.

Nechýba ani minifarma plná zvieratiek alebo dopravné ihrisko, kde môžu deti získať svoje prvé skúsenosti s pravidlami cestnej premávky.

Donovalkovo – otváracie hodiny a vstupné

Donovalkovo je otvorené sezónne, pozrite si otváracie hodiny na stránke prevádzkovateľa. Dospelý a deti platia rovnaké vstupné, navyše sa platí poplatok za požičanie autíčka a krmivo pre zvieratá. Kliknite na kompletný cenník, kde nájdete aj zvýhodnené balíčky.

Parkovanie a verejná doprava

Parkovisko sa nachádza priamo pred vstupom do zábavného parku, v lokalite Donovaly. Najbližšia autobusová zastávka Donovaly, Pod Magurou.

foto: Donovalkovo


Lokalita Donovaly
Náročnosť ľahká
Prístupový bod Donovaly