Kaufino: Ako ušetriť pri nákupe potravín?

Slovensko

Pravidelnému nákupu potravín sa nevyhne žiadna rodina. Niekedy ale pri väčšom nákupe minieme viac, ako sme plánovali. Ako pri rodinných nákupoch zakaždým ušetriť? Vďaka internetovej stránke Kaufino s tým už nebudete mať problém. Povieme vám, ako na to.

Akciové letáky Kaufino

Kaufino je internetová stránka, ktorá ponúka prehľad akčných letákov pre kamenné obchody alebo e-shopy. Väčšina obľúbených obchodov vytvára každý týždeň nové letáky plné zliav. Akčné letáky ponúkajú prehľad aktuálnych produktov v akcii alebo nového sortimentu, ktorý môžete na predajniach nájsť. Ak budete mať v letákoch prehľad, už vám žiadna zľava v obchode neunikne.

Letáky dokážu šetriť váš čas strávený v obchode a samozrejme aj peniaze. Ušetriť môžete aj v menších predajniach, napríklad vďaka Coop Jednota letáku.

Štýlová móda alebo produkty do domácnosti

Väčšina veľkých predajcov ponúka okrem potravín aj ďalšie výhodné produkty. Napríklad v obchode Kaufland nakúpite hračky pre deti, produkty do domácnosti alebo sezónny tovar, akým sú vianočné dekorácie, bazény či produkty na záhradu.

Každý leták má iný deň vydania. Napríklad Lidl leták nájdete na Kaufino každý štvrtok. Platnosť nadobúda až od pondelka ďalšieho týždňa. Tesco leták si môžete prelistovať na webe Kaufino každý pondelok.

Ako ušetriť pri nákupe potravín?
Ako ušetriť pri nákupe potravín?

Prehľadný web Kaufino

Internetová stránka Kaufino vám pomôže mať všetky nákupy pod kontrolou. Už viac nemusíte čakať letáky v schránke či prehľadávať stránky konkrétnych obchodov. Na Kaufino nájdete všetko najnovšie hneď v daný deň. Na hlavnej stránke sa vám zobrazia tie najnovšie letáky daného dňa. Ak hľadáte konkrétny obchod, stačí ak jeho názov zadáte do vyhľadávača.

Ušetrite pri každom nákupe

Okrem akčnej ponuky v letákoch môžete výhodnejšie nakupovať aj vďaka vernostným kartám. Ak nakupujete v obchode pravidelne, určite si nechajte vytvoriť vernostnú kartu. Väčšina obchodov ponúka možnosť zaregistrovať sa do vernostného programu aj online. Vďaka tomu môžete získavať ešte väčšie zľavy.


Lokalita Slovensko
Nové Štrbské pleso
Vysoké Tatry Nové Štrbské pleso
Chleb
Malá Fatra Chleb