Vyrazte s dodávkou na výlet

Slovensko

Plánujete toto leto spoznávať Slovensko, alebo iné odľahlé zákutia? Jedna z možností ako dobrodružne a lacno cestovať je v dodávke. Do dodávky si zbalíte na cesty pohodlnú posteľ, aj rôzne športové vybavenie. Napríklad raft, bicykle, alebo doplnky pre camping. Dodávka môže poslúžiť aj ako miesto na bezpečné a lacné prespanie, prakticky kdekoľvek.

Mnohokrát je nevyhnutné, aby sme sa vydali na cesty novou dodávkou, pretože tá súčasná je už v zlom technickom stave alebo nám jedno vozidlo skrátka nestačí. Riešením môže byť prenájom dodávok, ktorý si vyžaduje výrazne nižšiu investíciu.

Reakcia na zvyšovanie cien: odďaľujeme investície

Je úplne normálne, že uprostred silno rastúcej inflácie, kvôli ktorej láme rekordy okrem iných aj cena benzínu zaťahujeme ručnú brzdu a odďalujeme všetky investície, ktoré ešte môžu počkať. Kúpa dodávky sa môže kvôli značným výdavkom posunúť do úzadia, to však môže spôsobiť mnohé nepríjemnosti.

Zastaralé dodávky alebo dodávky v zlom technickom stave sa používať neoplatí

Okrem toho, že vedenie dodávky v zlom technickom stave je životu nebezpečné, zároveň nám môže poriadne skomplikovať život. Napríklad zlyhanie motora môže spôsobiť výrazné problémy na cestách, hlavne v odľahlejších oblastiach, kde nie je poruke servis.

Výborným riešením na spomínané problémy môže byť prenájom dodávky, keďže si vyžaduje výrazne nižšie výdavky ako kúpa a môžeme si byť istý, že – ak prenajímame dodávku od spoľahlivej spoločnosti – vozidlo je v priaznivom technickom stave.

Prenájom dodávky môže byť dobrým riešením pre každú príležitosť

Či už hľadáte krátkodobé alebo dlhodobé riešenie, prenájom dodávky sa môže hodiť každému. Nahradenie vyradenej alebo predanej dodávky či cestovanie, kvôli ktorému potrebujete súrne zabezpečiť vozidlo. Oba problémy rýchlo vyrieši prenájom dodávok.

Dôležité je, aby sa dodávky požičiavali iba od spoľahlivej spoločnosti, ktorá zaručí 24-hodinové hlásenie porúch a spoľahlivý technický stav vozidiel.

S dodávkou na výlet

Preferujete kemp, pred divokou prírodou?

V tom prípade odporúčame vyhľadať najbližší kemp kdekoľvek v Európe cez tento web. Výhodou je, že v kempe sú sociálne zariadenia, čo na dlhej trase určite oceníte.

Zopár tipov na pekné miesta, kde sa dá v blízkosti parkovať

Hrad Vršatec
Hrad Vršatec
Tichá dolina
Tichá dolina
Tajch Klinger
Tajch Klinger
Palcmanská maša
Palcmanská Maša
Spišský hrad
Spišský hrad a Spišská Kapitula

foto: Jimmy Conover, Mikel Huarte

Lokalita: Slovensko

Malý Rozsutec
Malá Fatra Malý Rozsutec
Sninský kameň
Vihorlat Sninský kameň