Malinô Brdo

Veľká Fatra

Lyžiarske stredisko Malinô Brdo sa nachádza v horskom prostredí Veľkej Fatry, len 4 km od Ružomberka a 28 km od Liptovského Mikuláša.

Otvorené je celoročne a ponúka okrem skvelej lyžovačky veľké množstvo rôznych outdoorových aktivít. V stredisku je k dispozícii inštruktor, lyžiarska škola a požičovne lyžiarskeho vybavenia. V zimnej sezóne si užijete sánkovanie, výlety lanovkou a skialpinistické trasy. V letnej sezóne je otvorený bikepark, požičovňa e-bikeov a traily rôznej obtiažnosti.

Malinô Brdo
zdroj: Malinô Brdo

Lyžovačka na Maline Brde a prevádzka lanoviek

Užite si v stredisku viac ako 10 km zjazdoviek. Najširšia zjazdovka na Maline Brde má dĺžku 80 metrov. Najdlhšia zjazdovka vedie priamo do Hrabovskej doliny a má dĺžku takmer 4 km. Vyvezte sa pohodlne kabínovou a sedačkovou lanovkou z Hrabova. Pre najmenších a začiatočníkov sú k dispozícii 3 detské vleky.

Aktuálnu prevádzku lanoviek a snehové podmienky sledujte na tomto odkaze.

Malinô Brdo

Cenník skipassov na túto sezónu

Benefity sezónky, lyžovačka každý deň, parkovanie zadarmo, zľavy v Apres-ski bare a v požičovni Rental v Hrabove. To sú len niektoré výhody Sezónky. Aj v tomto prípade platí, že čím skôr kúpite, viac ušetríte. Sezónky pre stredisko Malinô Brdo nájdete priamo v e-shope prevádzkovateľa.

Live kamery priamo zo strediska

Aktuálne poveternostné podmienky v stredisku Malinô Brdo a predpoveď počasia sledujte live cez webkamery.

Parkovanie a verejná doprava

Platené parkovisko pri dolnej stanici lanovky v lokalite Hrabovo. Skibus premáva zo žel. stanice v Ružomberku do Hrabova. Pozrite si cestovný poriadok na túto sezónu.

Kam v okolí?

foto: Malinô Brdo


Lokalita Veľká Fatra
Prístupový bod Ružomberok