Aquapark Bešeňová

Ružomberok

Aquapark Bešeňová je svojou jedinečnou polohou a termálnou vodou ideálnym miestom na načerpanie novej energie. Po výlete či túre isto dobre padne termálna voda s teplotou takmer až 40°C, bar priamo v bazéne, vždy zelená a oddychová časť Átrium. Saunový svet s 5. suchými a parnými saunami zahrejú aj v tých najchladnejších dňoch. Tobogány v Bešeňovej patria k najväčším a najdlhším na Slovensku.

Zdravie:

Termálna voda pôsobí blahodarne na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, má priaznivé kozmetické účinky a vďaka lítiu vplýva pozitívne aj na psychiku. Vo vode má zastúpenie vápnik, horčík, sodík, draslík, železo, mangán, mimoriadne množstvo síranov, bikarbonáty, voľný kysličník uhličitý a ďalšie minerály. Práve preto je Bešeňová najvhodnejšou voľbou pre ľudí, ktorí hľadajú oddych a pokoj pre telo aj myseľ.

Aquapark Bešeňová

Bazény a tobogány:

Nachádzajú sa tu 4 vonkajšie bazény s geotermálnou vodou, plavecký termálny, rekreačný bazén s troma plaveckými dráhami a umelým vlnobitím, termálny bazén s aquabarom, saunový svet, toboganová veža s výškou až 30 m, 6 toboganov s dĺžkou viac ako 1 km.

Celkovo sa tu nachádza 15 bazénov a vybrať si môžete termálnu, alebo číru vodu.

Webkamera:

Aktuálne počasie v Aquaparku Bešeňová a obsadenosť sleduje live TU.

Aquapark Bešeňová
Zľavy na pobyty na Slovensku

Cenník:

Výhodný je vstup po 17:30, alebo prostredníctvom Gopass karty. Aktuálny cenník pre túto sezónu nájdete TU. Pri nákupe 3 a viac dní vopred cez e-shop GOPASS.sk ušetríte až 5 €. Dieťa do 6 (nedovŕšených) rokov vstup zdarma.

Ubytovanie:

Ubytovanie priamo v areáli aquaparku ponúka Galeria Thermal Bešeňová, alebo Hotel Bešeňová. Prípadne vám vieme odporučiť ubytovanie v krásnom tichom prostredí v lokalite Veľké Borové na tejto chatke.

Aquapark Bešeňová

Ako sa sem dostať?

Aquapark Bešeňová sa nachádza približne 11 km od mesta Ružomberok. Je veľmi dobre prístupný z diaľnice, aj prostredníctvom verejnej dopravy.

Parkovanie:

Na veľkom záchytnom parkovisku priamo pred vchodom do Aquaparku Bešeňová.

Verejná doprava:

Najbližšia zastávka železnice Liptovská Teplá. Najbližšia autobusová zastávka Bešeňová, Hotel Sumit.

Kam v okolí?

Navštívte Demänovskú ľadovú jaskyňu, Demänovskú jaskyňu slobody, Hrad Likava, Veľký Choč, Archeoskanzen Havránok, Kalameny, Bešeňovské travertíny, Múzeum liptovskej dediny, alebo Liptovský hrad.

Foto: Aquapark Bešeňová

Zľavy na pobyty na Slovensku


Lokalita: Ružomberok